Головна > Статті > Ріпак. Купити насіння ріпаку.

27.02.2019

Ріпак. Купити насіння ріпаку.

Одна з найбільш перспективних культур з широкими можливостями високим рівнем урожайності - це ріпак. Насіння ріпаку від виробника Euralis користується високою популярністю серед фермерів центральної і західної Європи. Насіння характеризується хорошими характеристиками зимостійкості. Є й такі найбільш зимостійкі насіння ріпаку, схожі для вирощування на північних територіях. Залежно від термінів посіву буває ріпак озимий та ярий. Перший в нашій країні користується, на сьогоднішній день, більшою популярністю. Найчастіше дана культура використовується для виробництва масла ріпаку, цим і пояснюється висока рентабельність її вирощування.
На сьогоднішній день ріпак - друга найважливіша олійна культура на світовому ринку після сої. Зсув даної рослини в центр загальної уваги стався, в основному, завдяки невтомній роботі селекціонерів. Вони досягли успіху в зниженні вмісту небажаних компонентів рапсового масла. У наші дні на перший план виходить якість насіння, від нього безпосередньо залежить, яку даватиме ріпак врожайність. Зростання виробництва насіння високої якості у великій мірі залежить від наявних технічних можливостей, комп'ютерного забезпечення і т.д.

Володіння генетичним профілем рослини, можливість використання Інтернету роблять працю вчених сьогодні дещо легше. Ці досягнення, наприклад, допомагають селекціонерам визначати точне розташування конструктивних блоків генів рослини: вони можуть пояснювати функції окремих генів у вигляді своєрідного «керівництва по експлуатації».

Дослідники зосереджують свою увагу на послідовності генів, які, як вважають, визначають зміст і склад масла. Адже саме високий вміст незамінних поліненасичених жирних кислот (омега-3) в рапсовій олії робить його цінним для здоров'я людей. Наявність таких важливих елементів знижує вміст жиру в крові, тим самим знижуючи ризик серцевої аритмії. Купити ріпак, як озимий, так і ярий можна в компанії ТОВ ТК «Прометей Агро» за вигідними цінами.