Головна > МИ як воно є…

МИ як воно є…

"ТОРГОВИЙ ДІМ "ПРОМЕТЕЙ АГРО" - успішна  українська компанія, яка динамічно розвивається та досягає всіх задуманих висот.
"ТОРГОВИЙ ДІМ "ПРОМЕТЕЙ АГРО" - офіційний дистрибутор компаній LUVENA, ALWERNIA, GRUPA AZOTY. 

ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ нам, і наші експерти нададуть професійну консультацію і організують вам поставку продукції  автомобільним або залізничним транспортом.

В основі нашого успіху – знання агробізнесу в деталях, талановиті колеги, ефективна команда, інноваційні продукти найвищої якості та найкращий сервіс!
Ми дослухаємося до потреб нашого клієнта та вимог сучасного ринку. Саме тому філософія компанії - кваліфіковані консультації та якісний сервіс, найшвидша логістика по всій Україні та якісна продукція.

Застосування інновацій, креативний підхід,  творча ініціатива в роботі рухають нас вперед і забезпечують розвиток галузі, в якій ми працюємо!

Ми відрізняємося принципово новим підходом організації продажів, завдяки чому кожен клієнт отримує повноцінний агрономічний супровід і першокласний сервіс обслуговування.
Впевнені, що нашим асортиментом і підходом до роботи ми зможемо задовольнити будь-які ваші запити.

"ТОРГОВИЙ ДІМ "ПРОМЕТЕЙ АГРО" дбає про своїх клієнтів, гарантуючи найвищу якість товарів та обслуговування. Ми завжди відкриті та готові до співпраці!
ТЕЛЕФОНУЙТЕ!